Hakkımızda

Seçkin projeler üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “insanların yaşarken kendini mutlu, huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi” hedeflemiş bir inşaat yatırım firmasıdır. Reform Yatırımı bazı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde yapı ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece değer vermesi ve özenli yaklaşmasıdır.

Aynı zamanda müşterilerinin bir an önce yaşam alanlarına yerleşmelerini sağlamak için projelerini süratle ve zamanında bitirmek; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

Reform Yatırım; kalite, güven ve müşteri memnuniyeti esaslı bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

Açıklık, şeffaflık ve dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz. Firmamız uzun yıllar sektöre verdiği hizmetler sonrası 2012 yılında kurumsallaşmış ve 2015 yılına Ney yapı firmasını da bünyesine katmıştır. 

Firma Politikamız

Müşteri beklentilerini her defasında,  zamanında ve tam olarak karşılamak; çevreye saygılı, nitelikli, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır. Hizmette güven, müşteri memnuniyeti, kalite,  hız ve stabilite  prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir inşaat firması olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. 

MİSYON

En değerli kaynak olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine değer vererek çalışmak.

Ülke ekonomisine hareket vermek ve istihdam oluşturmak adına yeni projeler üretmek.

Yapı sektöründeki gelişmeleri takip etmek ve bu gelişmelere katkıda bulunmak.

Müşterilerimizin memnuniyetini kendi memnuniyetimiz bilmek ve duyulan güvene layık Nitelikli ,Estetik Yapılar üretmek.

Sürekli gelişerek ve ilerleyerek, sektörün yön gösterici firmalarından olabilmek. 

VİZYON

Sektörde istikrar sağlayarak sürekli ve sağlıklı büyümek

Sektörün önde gelen ve örnek alınan firmalarından olmak

Nitelikli Estetik Yapılar oluşturarak müşterilerimizin ilk tercihi olmak

Şirketimizin maddi ve manevi varlıklarını büyüterek şirketimizi gelecek asırlara taşımak.